top of page
logo.png

Alüminyum Kompozit Paneller

Alüminyum Kompozit Paneller

     Alüminyum Kompozit Panel, yapı ve dekorasyon alanında tüm Dünyada yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. İki yüzü Alüminyum Levhalar ile kaplanan poliüretan isimli maddenin birleştirilmesiyle üretilen Alüminyum kompozit panel oldukça şık ve estetik görünümüyle mimar ve proje ekiplerinin vazgeçilmez yapı malzemeleri arasındadır.

      Estetik ve şık görüntüsünün yanında dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı olan kompozit paneller çürüme, deformasyon, oksitlenme ve yangın gibi yıpratıcı durumlara karşı da fazlaca dayanıklıdır.

aluminum composite panel dyk 1.jpg
alüminyum_kompozit_panel_dyk_kaplama_2.j

    Kullanım alanları arasında en fazla bina dış cephe giydirme projelerinde kullanılan Alüminyum kompozit paneller reklamcılık alanında, çeşitli restorasyon ve dekorasyon projelerinde de sıkça kullanılmaktadır.

      Sık tercih edilme nedenleri arasında sağlam, hafif ve dayanıklı bir materyal olması, esnek, kolay uygulanabilir ve zengin renk çeşitliliğine sahip olması, bakımı ve temizliği kolay uygulanabilir olması, dış etkenlere karşı direnç gücünün yüksek olması gösterilebilir. Uygulandığı alandaki yapıları kötü ve yıpranmış hallerinden uzaklaştıran şık ve modern bir yapı imajı kazandıran Alüminyum kompozit paneller dış cephe uygulamalarında uzun yıllar trend olmaya devam edecektir.

     DYK Kaplama olarak satışını gerçekleştirdiğimiz Alüminyum Kompozit Paneller ses ve ısı yalıtımı yüksek, dış etmenlere karşı daha dayanıklı bir teknoloji ile üretilmektedir. Tüm kalite standartlarını taşıyan ürünlerimiz ISO Kalite belgelerine sahiptir. 4mm x 1250 mm x 3200 mm - 4 mm x 1500 mm x 3200 mm olan standart ebatların yanında 2-3-5-6 mm kalınlıkta ve istenilen boyutta özel panel taleplerinize cevap verebilmekteyiz.  

      Satışımızın yanında bir çok markanın zengin renk kartelasını bünyesinde bulunduran boyama atölyemiz ile kompozit panellere ayrı bir şıklık veren transfer film kaplama uygulamalarını en ekonomik şekilde uygulayabiliyoruz. Boyutu ne olursa olsun tüm projelerinizi yüksek üretim kapasiteli tesisimizde konusunda deneyimli teknik personellerimiz ile montaja uygun hale getiriyoruz.

     Tüm satın alma, boyama ve transfer film kaplama projeleriniz için canlı destek kısmından ve telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.          

Qualanod_silver_blue.jpg
logo.png
bottom of page