Alüminyum Profil Satışı

Alüminyum Profil Satışı

     Günümüzde tüm sektörlerde yaygın olarak kullanılan Alüminyum Profil, hem dayanıklı hemde hafif olması nedeniyle kullanılmakta olan diğer malzemelere göre daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Mukavemet gücü ve korozyon direnci yüksek olan Alüminyum Profiller yapısı itibariyle bükülebilir ve kesilebilir olmasından dolayı mimari proje ekiplerinin işlerini oldukça kolay hale getirmiştir. 

     Diğer malzemelere göre bir çok artısı bulunan Alüminyum profiller hafif olmasından dolayı taşıma ve sevkiyat konusunda oldukça avantajlar sağlamaktadır. Korozyon direncinin yüksek olmasından dolayı korozyon kimyasallarının ekstra maliyetlerine gerek kalmaz ve uzun yıllar bakıma gerek duyulmadan kullanılabilmektedir. 

   

     Teknik imkanlara kıyasla çelik ile yarışabilen Alüminyum Profiller maliyet olarakta çelikten oldukça uygun fiyata temin edilebilmekte, kolay monte edilebilir yanıyla ise kurulumları çok daha hızlı gerçekleştirilebilmektedir.

     DYK Kaplama olarak tüm ebatlarda ve ölçülerde satışını gerçekleştirdiğimiz Alüminyum Profillerin tamamı yüksek kalite standartını taşıyan ürünlerden oluşmaktadır. İletilen tüm sipariş taleplerinize yüksek stok gücümüz ile en kısa sürede cevap vererek müşteri memnuniyetini her zaman yüksek tutuyoruz.

       Tüm proje gruplarının üretimine cevap verebilen tesisimiz proje bazlı üretim, kesim, transfer film ahşap kaplama ve boyama hizmetlerinide müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleştirebilmektedir. Talep edilen boyutlardaki Alüminyum profil, projelerinize göre kesimileri yapıldıktan sonra üretim hattına geçer. Ardından kaplama atölyemizde zengin ahşap kaplama kartelamızdan beğendiğiniz model ile kaplanabildiği gibi, bir çok ünlü yapının boyamasında kullanılan lider boya markalarımızın özel Elektrostatik toz boya kartelalarındaki tonlarda kapasitesi yüksek tesisimizde yüksek kalite standartları ile boyabilmektedir.

 

       Son aşama olarak teslime hazır ürünleriniz paketleme ünitesinde paketlenerek uygulama alanına sevk edilmektedir.

Standart Profil Türlerimiz

T Profiller

Kutu Profiller

Boru Profiller

Lama Profiller

H Profiller

L Profiller

Dolgulu Boru Profiller

Dolgulu Kutu Profiller

E-posta

Telefon & Fax

Adres

0232 257 60 70

0532 173 30 37

Kısık Organize Sanayi Sitesi, Metal İşleri Kısımı 2. Cadde No:103 Menderes / İzmir

© 2019 DYK Dekoratif Yüzey Kaplama Tüm Hakları Saklıdır.©​

Site by ATLmedya

Kalite, Tecrübe, Şıklık

ŞIK TASARIMLARIN MİMARI

bizi takip edin

  • Facebook - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember