top of page
logo.png

Alüminyum Profil Satışı

Alüminyum Profil Satışı

     Günümüzde tüm sektörlerde yaygın olarak kullanılan Alüminyum Profil, hem dayanıklı hemde hafif olması nedeniyle kullanılmakta olan diğer malzemelere göre daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Mukavemet gücü ve korozyon direnci yüksek olan Alüminyum Profiller yapısı itibariyle bükülebilir ve kesilebilir olmasından dolayı mimari proje ekiplerinin işlerini oldukça kolay hale getirmiştir. 

alüminyum profil satışı dyk kaplama 3.jp
alüminyum profil satışı dyk kaplama 2.jp

     Diğer malzemelere göre bir çok artısı bulunan Alüminyum profiller hafif olmasından dolayı taşıma ve sevkiyat konusunda oldukça avantajlar sağlamaktadır. Korozyon direncinin yüksek olmasından dolayı korozyon kimyasallarının ekstra maliyetlerine gerek kalmaz ve uzun yıllar bakıma gerek duyulmadan kullanılabilmektedir. 

   

     Teknik imkanlara kıyasla çelik ile yarışabilen Alüminyum Profiller maliyet olarakta çelikten oldukça uygun fiyata temin edilebilmekte, kolay monte edilebilir yanıyla ise kurulumları çok daha hızlı gerçekleştirilebilmektedir.

     DYK Kaplama olarak tüm ebatlarda ve ölçülerde satışını gerçekleştirdiğimiz Alüminyum Profillerin tamamı yüksek kalite standartını taşıyan ürünlerden oluşmaktadır. İletilen tüm sipariş taleplerinize yüksek stok gücümüz ile en kısa sürede cevap vererek müşteri memnuniyetini her zaman yüksek tutuyoruz.

       Tüm proje gruplarının üretimine cevap verebilen tesisimiz proje bazlı üretim, kesim, transfer film ahşap kaplama ve boyama hizmetlerinide müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleştirebilmektedir. Talep edilen boyutlardaki Alüminyum profil, projelerinize göre kesimileri yapıldıktan sonra üretim hattına geçer. Ardından kaplama atölyemizde zengin ahşap kaplama kartelamızdan beğendiğiniz model ile kaplanabildiği gibi, bir çok ünlü yapının boyamasında kullanılan lider boya markalarımızın özel Elektrostatik toz boya kartelalarındaki tonlarda kapasitesi yüksek tesisimizde yüksek kalite standartları ile boyabilmektedir.

 

       Son aşama olarak teslime hazır ürünleriniz paketleme ünitesinde paketlenerek uygulama alanına sevk edilmektedir.

Qualanod_silver_blue.jpg

Standart Profil Türlerimiz

t profiller.png

T Profiller

KUTU_PROFİLLER.png

Kutu Profiller

o profiller.png

Boru Profiller

lama profiller.png

Lama Profiller

h profiller.png

H Profiller

l profiller.png

L Profiller

dolgulu o profil.png

Dolgulu Boru Profiller

dolgulu kutu profil.png

Dolgulu Kutu Profiller

logo.png
bottom of page